Cs oyununun en iyi versiyonu, 2003 yılında gelişmiş olarak çıkarılan, 1.6 versiyonudur. Bu versiyon virüssüz, profesyonel botlu olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda oyun, birçok özellik ile geliştirilmiş ve klasik oyun tarzından tamamen ayrı olarak çıkmıştır.

Zaman geçtikçe popülerliğini yitirmekte olan Counter Strike, 1.6 versiyonu sayesinde gelişerek, ülkemizde ve dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer almıştır. Cs 1.6 indir paketi ile tanıştığınızda sizde gelişmiş ve aksiyon dolu bir savaş oyunun farkında olacaksınız. Oyun tamamen istediğiniz gibi virüssüz ve orijinal olarak inecektir. Bu aksiyon dolu oyunu indirmek için Cs Yıldızı sitesinin içeriklerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Çevrimiçi Oyun

Counter Strike 1.6 versiyonu sayesinde, hem aksiyon dolu bir savaş oyunu, hem de eğlenceli bir oyunun deneyimini yaşayacaksınız. Dünyanın en iyi çevrimiçi oyununu arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Hilesiz tamamen kurallı olarak arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunu oynadığınızda mücadeleniz daha güzel geçecektir.

Bu oyun sürümü ile birçok bilgisayara bağlanarak çevrimiçi oynamanız mümkündür. Onlarca farklı ekibinizle oynayabileceğiniz cs 1.6 ile herhangi bir problem veya kasma gibi bir durum söz konusu olmaz. Half life indir sürümü çevrimiçi tamamen hızlı ve işlevseldir. Çevrimiçi oynayabileceğiniz gibi bot yükleyerek de tek başınıza eğlenmeniz ve mücadele etmeniz mümkündür. CS 1.6 sürümünü Cs Yıldızı sitesini ziyaret ederek indirebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here