Çuval içinde cesedi bulunan Arzu Aygün'ün kızının sözleri Müge Anlı'yı ağlattı: Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem!
Çuval içinde cesedi bulunan Arzu Aygün'ün kızının sözleri Müge Anlı'yı ağlattı: Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem!

Türkiye bu sabah bir kadın cinayeti haberiyle daha sarsıldı. Atakum ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Arzu Aygün’den 17 Aralık’ta evden ayrıldığın beri haber alınamıyordu. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Büro Amirliği ekipleri, Aygün’ü bulmak için çalışma başlattı. Olayla ilgili kayıp kadının sevgilisi olduğu ileri sürülen Muharrem C. gözaltına alındı. Muharrem C. suçunu itiraf etti ve cesedin bulunduğu yeri gösterdi.

Aygün’ün cesedi Samsun’un Terme ilçesinin Gökçeağaç mevkisinde sahil yolundaki ormanlık alanda çuval içinde çürümüş halde bulundu. Kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

“BU SEFER BENİM ANNEM”

42 gündür kayıp olan Arzu Aygün bir süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranıyordu. Bu sabah programa bağlanan Aygün’ün kızı Nazlı Sevgi’nin sözleri ekran başındakileri duygulandırdı. Müge Anlı, Nazlı Sema’nın sosyal medya hesabından paylaştığı, “Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem” sözlerini görünce ise gözyaşlarını tutamadı.

Çuval içinde cesedi bulunan Arzu Aygün'ün kızının sözleri Müge Anlı'yı ağlattı: Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem!BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here