Eşini öldürüp 2 çocuğunu yaralayan adam intihar girişiminde bulundu
Eşini öldürüp 2 çocuğunu yaralayan adam intihar girişiminde bulundu

İzmir’in Bergama ilçesinde, cinnet getirip eşi Saime Ü.’yü (40) bıçaklayarak öldürüp, çocukları Hamit Fatih Ü. (9) ve Zehra Ü.’yü (5) yaraladıktan sonra, aynı bıçağı göğsüne saplayıp intihar girişiminde bulunan Baykent Ü. (42), Bergama Necla – Mithat Öztüre Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından Çiğli Bölge Hastanesi’ne sevk edildi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Göğsünün sol tarafından kendini bıçakla yaralayan Baykent Ü.’nün sağlık durumum iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Durumları ağır olan çocuklar ise ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

“KURTARIN BİZİ, BABAM ANNEMİ ÖLDÜRÜYOR”

Öte yandan babası tarafından yaralanan Zehra Ü.’nün olay sırasında, “Kurtarın bizi. Babam annemi öldürüyor” diye bağırdığı, bunun üzerine komşuların yardıma koştuğu öğrenildi.

KOMŞULAR BULMUŞ

Komşuların tek katlı müstakil evin giriş kapısında Saime Ü.’nün cansız bedeni ile karşılaşıp, durumu polise bildirdikleri belirlendi. Komşuları yaklaşık 6 ay önce mahalleye taşınan Baykent Ü. ve ailesinin içine kapanık insanlar olduğunu belirtip, “Çok fazla dışarı çıkmazlardı. Bugüne kadar hiçbir kavga ya da tartışmalarını duymadık. Baykent Ü. inşaatlarda boyacı ustası olarak çalışıyordu” dediler.

Eşini öldürüp 2 çocuğunu yaralayan adam intihar girişiminde bulundu
Eşini öldürüp 2 çocuğunu yaralayan adam intihar girişiminde bulunduBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here