Akut’tan Kayak Şampiyonasında 4 birincilik
Akut’tan Kayak Şampiyonasında 4 birincilik

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları, Türkiye Kayak Federasyonu’nun düzenlediği Alp Disiplini Aslı Nemutlu Türkiye Şampiyonası’nda 4 birincilik, 5 ikincilik ve 2 üçüncülük alarak AKUT Spor Kulübü’nün gururları oldular.

İSTANBUL (Anayurt) – AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları, Türkiye Kayak Federasyonu’nun düzenlediği Alp Disiplini Aslı Nemutlu Türkiye Şampiyonası’nda 4 birincilik, 5 ikincilik ve 2 üçüncülük alarak AKUT Spor Kulübü’nün gururları oldular.

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışlarda büyük kadınlar kategorisinde Ayşe Durlu ve 16 yaş altı kızlar kategorisinde Defne   Akerman 1’inci oldu. Büyük erkeklerde Derin Evcim, 16 yaş kızlarda Eda Şamgül ve 12 yaş altı kızlarda Alev Taşkent ise 2’inci olarak yarışı tamamladılar. Büyük kadınlarda ise Tayra Tunca 3’üncülük elde etti.

İkinci gün yapılan yarışlarda ise  Ayşe Durlu ve Defne Akerman 1’inci oldu. Tayra Tunca ve Alev Taşkent ise 2’incilik elde etti. Eda Şamgül de 3’üncü olarak yarışı tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here